Media

warning: Creating default object from empty value in /srv/www/d6/drupal-6.33/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
Szajba w mediach

Premiera Comara

Premiera mojego nowo budowanego i wykańczanego jeszcze w tej chwili motocykla o nazwie COMAR – typowego Cafe Racera będzie miała miejsce w Anglii w londyńskiej Ace Cafe w dniu 16 marca 2012 roku.

Kawiarnie i knajpy, w których zbiera się społeczność motocyklowa to miejsca szalenie popularne i będące nieodłączną częścią nurtu Cafe-racer. Jednakże wśród wszystkich miejsc w Europie ,w których zbierają się motocykliści jedno jest wyjątkowe. Jest nim położone w Anglii obok północnej obwodnicy Londynu historyczne miejsce spotkań ludzi wyznających religię szybkości - Ace Cafe - znane na całym świecie .
Myślę ,że jest to najodpowiedniejsze miejsce do prezentacji mojej , mam nadzieję rozsławionej już niedługo w całej europie konstrukcji , podbijającej jak jej poprzednik Cedzior, serca motomaniaków oraz zdobywającej najwyższe laury nie tylko w Polsce ale i za jej granicami.
http://www.ace-cafe-london.com/
http://www.scigacz.pl/Ace,Cafe,legenda,wiecznie,zywa,1675.html

Moje nowe dzieło , którym chce się pochwalić jest zbudowane na bazie Yamahy XJ6 , z której tak właściwie został tylko silnik osadzony w nowiutkiej ramie własnego pomysłu opartej jednak na geometrii oryginalnej konstrukcji.

Z wyglądu to typowa maszyna rodem z lat 50-tych , wyglądająca jakby była zbudowana przez typowego rockersa pół wieku temu.”Nadwozie” w całości wykonane z surowego aluminium , wszystko co zbędne ograniczone do minimum. Po dociekliwych oględzinach , każdy zobaczy jednak tam rasowy osprzęt oraz kilka nowinek technicznych. Krótko mówiąc: ówczesna stylistyka i estetyka plus silnik i osprzęt „Hi-Tech”.

Na planowanej premierze oprócz mojej maszyny będzie jeszcze jedna też w tej stylistyce zbudowana przez Reda z Motokliniki.
Trzeci człowiek zamieszany w to przedsięwzięcie przez podsunięcie pomysłu zorganizowania premiery właśnie tam to Wojkop – założyciel strony polskiego rockersa, miłośnika Cafe Racerów i wyścigowych "oldtimerów" wszelkiej maści.

Lokalne gazety o zwycięstwie Szajby i Cedziora w EMEC

16 i 18 lutego 2011 r. w Gazecie Lubuskiej oraz Gazecie Regionalnej ukazały się wzmianki o zwycięstwie Szajby i Cedziora w Eliminacjach Mistrzostw Europy Centralnej w budowaniu motocykli customowych, zapraszam do galerii.

Szajba w KRAV MAGA Supreme Part II

Szajba i Cedzior w TV Lubuskiej

Raport TVN Turbo z Testosteronu 12-13.02.2011 r.

Szajba i Cedzior w RTL

Szajba i Cedzior w Monośladzie

CEDZIOR zdobywa mistrzostwo w Niemczech

7 listopada 2010 r. w Kalkar (Niemcy), CEDZIOR zajął 1-sze miejsce w mistrzostwach streetfighterów, oto wzmianka, która ukazała się w TVN Turbo, a niedługo więcej informacji i zdjęcia.

Artykuł w Customie paź.-gru. 2010

Custom 4/10 art. 3-4

Niedawno ukazał się październikowo-grudniowy numer magazynu motocyklowego Custom. Znajdziecie w nim wzmiankę o naszej płycie DVD z "Szajbniętą jazdą na Harleyach" oraz 5-stronicowy artykuł opisujący kulisy powstania mistrzowskiego streetfightera ze stajni Szajba's Garage - Cedziora. Fragment tekstu można znaleźć pod adresem Projekt Cedzior, a w galerii znajdziecie kilka zdjęć gazety z artykułem, wystarczy kliknąć w zdjęcie po prawej. Mam nadzieję, że zachęci Was to choć trochę do zakupu Customa i przeczytania artykułu.

"Opowiedz nam swoją historię", materiał filmowy

Szajba w programie "Opowiedz nam swoją historię", zapis wideo programu wyemitowanego 14 października 2010 r. w programie 2 Telewizji Polskiej.

Subskrybuje zawartość